شرایط و قوانین استفاده از خدمات پت شاپ آنلاین زوبار :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات پت شاپ آنلاین زوبار به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت زوبار و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت زوبار از سوی کاربر است.

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت زوبار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت زوبار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت زوبار اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وب سایت زوبار استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت زوبار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت زوبار به صورت الکترونیکی ( سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که 50001060659845 ، تنها شماره‌ای است که وب سایت زوبار از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وب سایت زوبار و یا پت شاپ آنلاین زوبار، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام زوبار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل info@zoobar.ir  اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت زوبار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت زوبار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت زوبار ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت زوبار ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت زوبار جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پت شاپ اینترنتی زوبار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پت شاپ اینترنتی زوبار محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب سایت زوبار به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 8:30 صبح الی 17:30 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

پیش از تکمیل پروسه سفارش و تایید نهایی ، پیش فاکتور سفارشات به مشتریان ارائه خواهد شد.

پس از تایید خریدار و قطعی شدن خرید سفارشات ، کارشناسان بخش فروش پت شاپ آنلاین زوبار به منظور انجام هماهنگی های لازم با خریدار تماس حاصل خواهند کرد.

زوبار تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی خود را تضمین کرده و هیچ گونه محصول فاقد اعتباری را ارائه نخواهد کرد.اطلاعات محصولات از شرکت های سازنده آن ها و منابع معتبر گرفته شده است.

کاربر باید در زمان سفارش محصولات مورد نظر خود ، اطلاعات کامل آن ها را با دقت در فرم مربوط به سفارشات وارد کند. در صورتی که اطلاعات ناقص یا اشتباه وارد شوند ، پیگیری و تحویل کالا میسر نبوده و مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد.

در صورتی که محصول فروخته شده دارای خرابی یا ایراد باشد ، پس از تایید کارشناسان پس گرفته خواهد شد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب سایت زوبار به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند وب سایت زوبار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وب سایت زوبار به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وب سایت زوبار محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

وب سایت زوبار مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت پت شاپ اینترنتی زوبار محفوظ است.